B.E.S.T.

Birleşik Elektrik ve Elektronik Otomasyon Sanayi Ticaret Ltd.Şti. 2004 yılından günümüze kadar 19 yıldır Endüstriyel Yazılım ve Makina Otomasyon Kontrol Sistemleri konusunda faaliyet gösteren Türkiye’nin lider şirketlerinden biridir. Ayrıca gelişen teknoloji ile birlikte şirketimiz Asansör sektörüne de yoğun olarak hizmet vermektedir.

Kadromuzu daima alanında üst seviyede eğitim ve deneyime sahip genç takım arkadaşlarından oluşturmaktayız.  

Henüz 5 yıllık bir şirket iken 2009 yılında Taiwan SHIHLIN ELECTRIC (Shihlin) firmasının Şalt ürünleri Türkiye distribütörlüğünü almış ve halen faaliyetini sürdürmektedir.   

Şirketimiz, 2005 yılından bu yana Güney Kore'nin önde gelen ve dünyada söz sahibi olan LS (LG) Industrial Systems firmasının, asansör sektörü için özel olarak ürettiği ürünlerin Türkiye'de ki tek yetkili satıcısı ve teknik servis sağlayıcısı konumundadır.

Sürekli kendini geliştiren ve teknolojiyi takip eden firmamız  2016 yılında SAG MOTOR (CSAG) İspanya firmasının Türkiye distribütörlüğünü alıp, Dişlisiz Asansör Motorları pazarına hızlı adım atmış ve her yıl yükselen bir grafik ile bu başarıyı sürdürmektedir.

Eş zamanlı olarak yine 2016 yılında SHANGHAI SUMPO ELECTRIC firmasının Türkiye distribütörlüğü alıp Tümleşik Asansör Kontrol pazarında ses getirmiş ve bu başarısını istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Gelişen teknolojiyi en yakından takip eden firmamızın hedefi;

"Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, uluslararası standartlarda üretilen kaliteli, ekonomik ve en iyi çözümleri sunmak ve satış sonrası kesintisiz teknik destek vermektir"