TEKNİK ÖZELLİKLER (HANDSCANNER )
Gain complete control with a compact and lightweight handscanner

Kompakt ve hafif bir handscanner ile tam kontrole sahip olun
Datalogic'ten HandScanner, piyasadaki en hafif ve en küçük giyilebilir tarayıcıdır. Nakliye ve Lojistik, Perakende, Üretim ve Sağlık Hizmetlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanım kolaylığı, öğeleri toplarken eller serbest ve hızlı veri yakalama, gereksiz, tekrarlayan görevleri ve ilgili hataları azaltırken üretkenliği önemli ölçüde artırma gibi çok sayıda önemli avantaj vardır. Elin arkasına rahat ve ergonomik bir şekilde monte edilen HandScanner, geleneksel halka montajlı tarayıcılardan daha incedir ve daha az müdahalecidir. Her türlü işlem için el parmaklarının kullanılmasını sağlar ve geleneksel hantal, parmağa takılan tarayıcılara göre hasara karşı çok daha dayanıklıdır. Ek olarak, HandScanner'ı Datalogic'in mobil bilgisayarlarıyla birleştirmek, her tür uygulamaya uygun tam veri toplama yeteneği ile çalışan üretkenliğini daha da artırır. Hafifliği, hızlı tarama süresi, uzun pil ömrü, hızlı şarj özelliği ve benzersiz bildirim özellikleri, bu ürünü işlemlerinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak ürün haline getirir.

En iyi üretkenlik için en üst düzey tarama.
Depo otomasyonuna yatırım yapmanın iki büyük itici gücü, çalışanların üretkenliğini artırmak ve toplama verimliliğini artırmaktır. HandScanner, bu kriterlerin her ikisinin de rahatça karşılanmasını sağlar. Hedef öğeyi tanımlamak için gereken tek şey basit bir parmakla basmadır. Operatörler, HandScanner'ı takarken iki elini de kullanmaya devam edebilir ve nesnelerle tam etkileşim içinde olmaya devam edebilir. Düz, kompakt form faktörü ve rahat el kayışı sayesinde HandScanner'ı taktıklarını zar zor fark edecekler. Bu gerçekten, tekrarlayan zorlanma yaralanmalarını azaltan ve kazara hasara daha az eğilimli olan rahat bir eldiven giymek gibidir. Ayrıca, HandScanner %33 daha az hatalı okuma verir. Deneyimlenen üretkenlik kazanımları rakipsizdir.
Scanning this fast maximizes productivity
Charging is not required during a working shift Kullanım esnasında sizi yarı yolda bırakmaz.
HandScanner'ın 15 saatlik veya 10.000 taramalık inanılmaz bir pil ömrü vardır ve bu, en zorlu vardiyaları karşılamak için fazlasıyla yeterlidir. Taşımacılık ve lojistik için bu özellikle kullanışlıdır, çünkü tarayıcı yere koymaya veya kaldırmaya gerek kalmadan sürekli olarak kullanılır. Tarayıcıyı kullanırken aletleri bırakmaya artık gerek kalmayan üretim ve sağlık hizmetlerinde; çalışanlar tam izlenebilirliği koruyarak ürünleri seçmeye ve taramaya devam edebilir. Tarama talebinin daha yüksek olduğu perakende satışta, düşük pil uyarısı tehlikesi asla olmayacaktır. Ayrıca, yalnızca iki saatlik bir şarj süresiyle, tarayıcınızın bir sonraki ihtiyaç duyulduğundan önce yeniden harekete hazır olacağından emin olabilirsiniz.
Çalışma gününüz boyunca sürekli geri bildirim alın
HandScanner, çalışma ortamından bağımsız olarak olası her bildirimi sağlayan akustik, dokunsal veya LED olmak üzere çeşitli bildirim göstergeleri ile donatılmıştır. İster sert, gürültülü veya karanlık bir iş yerinde olun, bir bildirim alacaksınız. 10 cm ile 150 cm arasındaki tarama aralığı ile hemen hemen her uygulama kapsanır. Çok çeşitli bağlantı seçenekleriyle birleştirildiğinde HandScanner, mobil veya araç bilgisayarları ve sabit iş istasyonları ile eşleştirilebilir. Kullanıcılar, kaçırmayacakları bildirimlerle tam veri toplama özelliğini deneyimleyebilirler.
Get continued feedback throughout your working day
Earn your money back in less than a year Paranızı bir yıldan kısa sürede geri kazanın
HandScanner, kullanıma bağlı olarak 6 aydan daha kısa bir yatırım getirisine sahiptir. Tarama başına 4 saniyeye kadar tasarruf edildiği tahmin edilmektedir. Yılda ortalama tarama sayısını hesaplarken ve sonuçta kaydedilen zaman, HandScanner kullanarak toplam maliyet tasarrufunu tahmin etmeyi kolaylaştırır. Ancak, düşünmemiz gereken sadece maliyet tasarrufu değil. HandScanner, sınıfının lideri hafifliği ve ergonomik tasarımı sayesinde çalışanlarınız için daha konforludur.

 

DATALOGIC HANDSCANER KULLANIM KILAVUZU (.pdf)İndir
HANDSCANNER GENEL DÖKÜMAN (.pdf)İndir
DATALOGIC HANDSCANER ÜRÜN DÖKÜMANLARI (.pdf)İndir